16/01/18
media

Samsung Galaxy A8 (2018) Avrupa’da Satışa Sunuldu


Devamını Oku
05/11/17
media

Razer Telefonu İncelemeye Aldık

Razer'in her şeyinde olduğu gibi, burada oyun ana temadır. Ve kendine güvenen gerçek bir oyuncunun size söyleyeceği gibi, fps ve Hz, fazlaca sahip olamayacağınız şeylerdir. Böylece Razer ilerlemeye başladı ve ahizeyi Ultramotion olarak adlandırdıkları 120Hz ekran ile taktı. Bu, her zamanki yenileme oranının iki katı ve global bir telefonda bir ilk ( Sharp'tan Japonya'daki Aquos R var ). Uygun bir 16: 9 5.7 "QHD ünitesi, bu nedenle yenileme oranı için piksellerle uğraşmazsınız.

Devamını Oku
29/10/17
media
media
media

Samsung'un sağlam bir Galaxy Tab Active 2 üzerinde çalıştığı bildirildi.

Bunu hatırlamayabilirsiniz, ancak Samsung, 2014 yılında sağlam bir tablet yaptı. Galaxy Tab Active adı verildi ve o yılın eylül ayında açığa çıktı . Ve şimdi, üç yıl sonra bir halef olabilir, inan ya da inanma.

Yeni bir rapor, Samsung'un Galaxy Tab Active 2 üzerinde çalışmakla meşgul olduğunu iddia ediyor. Görünüşe göre iki versiyon gelecek - Wi-Fi-yalnızca SM-T390 ve Wi-Fi + LTE SM-T395.

Devamını Oku
20/10/17
media

Google Pixel 2 XL Sizler İçin İnceledik

Google Pixel 2 ve Pixel 2 XL nihayet ofisimizde ve onlarla tanışmak için biraz zaman harcadık. Ayrıca, her iki cihazla ilgili dahili incelememizi de gerçekleştirdik, ancak burada, Google'ın yeni Pixel cihazlarına ve safkanları çevreleyen genel bilgilere dikkatli bir bakış sunmak için geldik.

Devamını Oku
20/10/17
media

Huawei Mate 10, 10 Pro, Porsche Dizaynıyla Sizlerle

Başka bir düşüş, başka bir doğum günü sezonu. Samsung ve Apple'ın sunduğu şeyleri zaten gördük ama belki Huawei'nin koz bir kartı var mı? Sonunda Mate serisindeki yeni cihazlara bir göz atalım.

Devamını Oku
Daha Fazla Yükle
Top