Anasayfa / Genel / Samsung’dan Galaxy S8 kampanyası

Samsung’dan Galaxy S8 kampanyası

Geçtiğimiz Mart ayında görkemli bir lansmanla tanıtılan Samsung’un en üst seviye akıllı telefonu Galaxy S8 ve S8 Plus, satın alanlara 3 özel hediye birden sunmaya hazırlanıyor.

Tanıtıldığı günden bu yana gündemden düşmeyen telefon daha çok kullanıcıya ulaşmak için satış fiyatında indirime gitmişti.

Şimdi de, Galaxy S8 ve S8 Plus’ı 5-16 Mayıs tarihleri arasında satın alanlara 3 özel hediye birden verileceği açıklandı.

16 Mayıs tarihine kadar satın alınan Galaxy S8 ve S8 Plus’lar için 300 TL değerinde Clear View Standing koruyucu kılıf, 80 TL değerinde 64 GB microSD kart ve 240 TL değerindeki altı ay süre ile ücretsiz olarak kullanabileceğiniz premium Netflix üyeliği hediye olarak verilecek

Satış grafiğini yukarı çekmek için yapılan bu kampanyadan yararlanmak isteyen kullanıcıların telefonları 5-16 Mayıs tarihleri arasında almaları ve Shop Samsung uygulamasını yükleyerek telefonu kayıt ettirmeleri gerekiyor.

Ayrıca, bu tarihler arasında Galaxy S8 ve S8 Plus alan kullanıcılar AKG kablosuz kulaklığa da 49 dolarlık bir indirimle sahip olabilecekler.

Kampanyadan faydalanmak isteyen kullanıcıların 10 gün içerisinde Galaxy S8 ve S8 Plus satın alması gerekirken Samsung’un bu kampanyayı mobil market uygulaması Shop Samsung’un kullanıcı sayısını arttırmak için yaptığı belirtildi.

Hakkında Mustafa Keskin

Ayrıca Kontrol Edin

ABD’nin Ankara Büyükelçisi Bass’tan ‘vize’ açıklaması Çark Etti!

ABD’nin Ankara Büyükelçisi John Bass, ABD’nin Türkiye’de vize işlemlerini askıya alması hakkında, “Bu, Türk vatandaşlarına …

Ve vize yasağı başladı!

ABD ve Türkiye’nin karşılıklı olarak vize başvurularının süresiz askıya alınmasının ardından dün akşam saat 22.00 …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir