Anasayfa / ELEKTRONİK / Cep Telefonu / Motorola Moto X4 Sizler İçin İnceledik ve Karşılaştırdık

Motorola Moto X4 Sizler İçin İnceledik ve Karşılaştırdık

X serisi eskiden Motorola’nın amiral gemisi hattıydı, ancak Z serisinin 2016’da olacağı bir yere indirilmesi gerekiyordu .

Son Moto X, X Force , geldi ve 2015’te gitti, bu yüzden Motorola’nın X hattını 2017’ye getirdiğini duyduğumuzda gerçekten heyecanlıydık.

Sonraki Moto X4’ün amiral gemisi yonga seti veya amiral gemisi ekranı yok. Ancak Moto X4’ün geçmişine bakmazsanız, ne kadar harika olduğunu göreceksiniz.

Moto X4’ü perakende kutusundan çıkardığınızda fark ettiğiniz ilk şey ne kadar güzel olduğudur. Parlak camı açıyı bağlı olarak ışığı farklı şekillerde yansıtıyor ve böylece telefonun gri veya mavi olup olmadığından emin olamıyorsunuz.

Metal çerçeve rahat ve sağlam bir şekilde fırçalandı. Düğmeler çok sağlam ve rahat.

Cephedeki ekranın modaya uygun 18: 9 görüntüsü yok, ancak bu harika bir 1080p IPS LCD. 5.2 inç büyüklüğünde çok büyük değil, çok küçük değil ve aşağıda bir LED flaş ve aşağıda çabuk bir parmak izi okuyucu yer bırakıyor.

Telefon ayrıca zihin vermek için su ve toz direnci için IP68 sertifikasına sahiptir.

En azından kamera modüllerinin ve LED flaşının benzeri, ters yüz ifadesinin bulunduğu yerdir. Bu, 12MP f / 2.0 normal kamera (büyük 1.4μm piksel ile) ve geniş açılı bir 8MP atıcı, yakın zamanda LG amiral gemisi olana benzer bir kurulumdan oluşan çift bir kamera.

Moto X4‘te, 3GB veya 4GB RAM’li bir Snapdragon 630 bulunuyor – düzgün performansı sağlayan ve 4K video kaydı sağlayan bir kombinasyon.

Motorola Moto X4‘ün fiyatı yazarken 350 € civarındadır. Bulduğun paketi düşündüğümüzde bunun iyi bir fiyat olduğunu söyleyebiliriz.

Fakat Moto X4‘ün nakit karşılığı olduğunu doğrulamadan önce detaylı incelememizi tamamlamamız gerekecek.

3.000MAh güç paketindeki akü dayanıklılığı gibi, ele alınması gereken birkaç soru var. Bunun için bizi takip etmeye devam edin – inceleme önümüzdeki hafta ana sayfamızda görünmelidir.

Motorola Moto X4 vs Samsung Galaxy Note 8 vs Apple iPhone X vs LG Q8 KARŞILAŞTIRMASI TIKLAYINIZ

Hakkında Mustafa Keskin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir