Anasayfa / HABER / Hızlı ve Öfkeli 9 vizyon tarihi kesinleşti!

Hızlı ve Öfkeli 9 vizyon tarihi kesinleşti!

Hızlı ve Öfkeli 9 için vizyon tarihi kesinleşti! Aksiyon ve araba tutkunlarının vazgeçilmez film serisi Hızlı ve Öfkeli, devam halkası ile tekrar seyircisi ile buluşuyor. Ancak anlaşılan o ki bu sefer diğer filmlere nazaran biraz daha beklememiz gerekecek.

Bugün serinin resmi Twitter hesabından paylaşılan bir görsel ile devam halkası Hızlı ve Öfkeli 9 için vizyon (çıkış) tarihi kesinleşti. Paylaşıma göre Hızlı ve Öfkeli 9 10 Nisan 2020 tarihinde seyircisi ile buluşacak.

Serinin bundan önceki filmleri arasında 2 yıl olmasına karşın, 2017’de çıkan 8.filmin ardından 9.film tam 3 yılın ardından sevenleri ile buluşacak. Ancak yapımcıların yeni filmi sabırsızlıkla bekleyenler için bir sürprizi olabilir.

Zira ortada dolaşan dedikodulara göre önümüzdeki yılın başlarında Dwayne “The Rock” Johnson ve Jason Statham‘ın canlandırdığı karakterlerin yer aldığı bir spin-off filmin çıkabileceği söyleniyor. Yine söylentilere göre bu spin-off, 8. Filmdeki eksiklikleri kapatacak ve 9.film için zemin hazırlayacak.

Kaynak:shiftdelete

Hakkında Mustafa Keskin

Ayrıca Kontrol Edin

Samsung Galaxy Tab S4 10.5 Merak Edilen Tüm Özellikleri

Tabletler PC’yi asla öldürmedi, ancak dizüstü bilgisayarlara nasıl baktıklarını değiştirdiler – klavye eklentileri ve stiluslar …

İşte iPhone 8 ve iPhone 8 Plus’ın Türkiye’de satışa çıkacağı tarih!

iPhone 8 ve iPhone 8 Plus’ın Türkiye çıkış tarihi kesinleşti. 20 Ekim itibariyle Türkiye genelinde …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir