Anasayfa / HABER / Hepsiburada satış teklifleri için Goldman Sachs ile anlaştı

Hepsiburada satış teklifleri için Goldman Sachs ile anlaştı

Türkiye’nin önde gelen e-alışveriş sitelerinden Hepsiburada.com, satış tekliflerinin alınması hususunda Goldman Sachs Group ile anlaşma yaptı.

Konuyla ilgili Bloomberg International’da yer alan haberde Hepsiburada’nın satış tekliflerini Goldman Sach Group aracılığı ile alacağı belirtildi. Dünyaca ünlü yatırım danışmanlığı ve finans şirketlerinden Goldman Sachs, bu anlaşmayla Hepsiburada’ya yapılacak teklifleri değerlendirme rolünü üstlenecek.

Milliyet.com.tr’nin ulaştığı şirket yetkilileri ise konuyla ilgili bir yorum yapmadı.

Öte yandan eBay 2011 yılında GittiGidiyor’un %93 oranında hissesini satın alarak Türkiye pazarına girmiş, kalan hisselerini de geçtiğimiz yıl alarak şirketin tek sahibi olmuştu.

Ayrıca Eylül ayında Birleşmiş Milletler (BM) 72. Genel Kuruluna katılmak üzere bulunduğu ABD’nin New York kentinde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, global e-ticaret sitesi ‘Alibaba.com’un Kurucusu ve Başkanı Jack Ma’yı kabul ederek sürpriz bir görüşme yapmıştı.

Hakkında Mustafa Keskin

Ayrıca Kontrol Edin

Vivo NEX İkili Ekran incelemesi

Vivo, denemeye yabancı değil. Aslında, BBK Electronics Corporation’ın takdire şayan geniş bir ürün yelpazesine bakıldığında, OnePlus, …

Apple iPhone XS Tüm Özellikleri

Gövde: Paslanmaz çelik çerçeve, güçlendirilmiş cam ön ve arka, IP68 su ve toz direnci için onaylanmıştır. Uzay …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir