Anasayfa / ELEKTRONİK / Cep Telefonu / Apple, iPhone X’in Türkiye fiyatını açıkladı!

Apple, iPhone X’in Türkiye fiyatını açıkladı!

Apple tarafından onuncu yıla özel olarak hazırlanan ve çerçevesiz ekranı başta olmak üzere onlarca yeniliği bünyesinde barındıran iPhone X, oldukça kısa bir sürede akıllı telefon sektörünün ilgi odağı haline geldi.

Ülkemizde bulunan kullanıcılar tarafından merakla beklenilen iPhone X için ilk fiyat açıklamasını, Vatan Bilgisayar’ın yaptığını sizlere duyurmuştuk.

Aradan geçen bir günün ardından, ‘ iPhone X Türkiye fiyatı ne kadar? ‘ sorusuna cevabı veren bu kez doğrudan Apple’ın kendisi oldu.

iPhone X Türkiye fiyatı açıklandı!

Apple, 64 GB depolama alanına sahip iPhone X için başlangıç fiyatını 6099 TL olarak belirledi. 256 GB depolama alanına sahip olan modeli satın almak isteyen kullanıcıların ise, 6899 TL ödemeleri gerekiyor.

iPhone X’in iPhone 8 ve 8 Plus’a kıyasla oldukça yüksek bir fiyat etiketi ile satışa sunulacak olması hali hazırda herkes tarafından normal karşılanacak bir durum haline gelmişti

Bu kapsamda Apple’ın yeni iPhone modelinin 6000 TL’nin üzerindeki fiyat etiketi ile son yıllara satışa sunulan ve seri üretimi gerçekleştirilen en pahalı akıllı telefon olduğunu söylememiz yanlış olmayacaktır.

Kaynak:shiftdelete

Hakkında Mustafa Keskin

Ayrıca Kontrol Edin

iPhone X Türkiye Fiyatı Vatan’da Ortaya Çıktı

Tanıtımı üzerinden daha bir gün bile geçmemesine rağmen Apple’ın üst düzey akıllı telefonu iPhone X, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir