İlgili Olanlar
Golden Goat 2 Keçi Sütü
Puan: 3 Oy:6
Golden Goat 2 Keçi Sütü

Adet

Bilgiler Hatalımı ?
MAMA ÖZELLİKLERİ
Yaş Aralığı 6 Ay Üzeri Kullanımı Önerilir
Ağırlık Sadece 400 gr Seçenekleri Bulunmaktadır
İçeriği
– Pastörize Keçi Sütü (katı maddeleri %43)
-Laktoz (Sütten)
– Nebati yağ (Yüksek oleik asitli ayçiçek, kanola, ayçiçek)
– Mineraller (Kalsiyum hidroksit, sodyum sitrat, potasyum klorür, demir sülfat, kalsiyum sitrat, çinko sülfat, bakır sülfat, manganez sülfat, potasyum iyodit, sodyum selenit)
– Vitaminler ( Askorbik asit, dl-a-tokoferil asetat, nikotinamif, retinil asetat, kolekalsiferol, kalsiyum d-pantotenat, fitonadin, siyanokobalamin, tiamin hidroklorid, riboflavin, pridoksin hidroklorid, folik asit, biotin), asit düzenleyici (sitrik asit), kolin klorür, antioksidan (ayçiçeği lesitini, karıştırılmış tokoferoller), L-triptofan, L-izolösin, taurin, L-karnitin.
Ek Bilgiler

Bebeklerin büyüme ve beyin gelişimi içinyeterli demir alımı önemlidir. Demir ve demir emilimini kolaylaştırması açısından C vitamini ile takviye edilmiştir.

Güçlü ve sağlıklı kemik ve diş gelişimi içinsütün içeriğinde bulunan kalsiyuma ilaveten ekstra kalsiyum ve D vitamini ile formülü güçlendirilmiştir.

Bebeklerin sağlıklı gelişme büyüme ihtiyaçlarını karşılamak üzere gerekli diğer vitamin, mineral ve mikrobesinlerle güçlendirilmiştir. Karbonhidrat içeriği sadece sütte doğal olarak bulunan laktozdur. İlave şeker içermez.

Keçi sütünün protein yapısı sayesinde daha düşük alerjik yüke sahiptir. İçeriğinde doğal olarak yüksek seviyelerde mevcut nükleotidler bebeklerin bağışıklık ve sindirim sistemlerinin gelişmesinde önemli rol oynar.

ANKET
Bebek Maması Anket

Bebek Maması Markaları Anket Sonuçları için Tıklayınız


Yorumlar


.