İlgili Olanlar
Golden Goat 1 Keçi Sütü
Puan: 3 Oy:16
Golden Goat 1 Keçi Sütü

Adet

Bilgiler Hatalımı ?
MAMA ÖZELLİKLERİ
Yaş Aralığı 0-6 Ay Arası Kullanımı Önerilir
Ağırlık Sadece 400 gr Seçenekleri Bulunmaktadır
İçeriği
– Pastörize Keçi Sütü (katı maddeleri %43)
-Laktoz (Sütten)
– Nebati yağ (Yüksek oleik asitli ayçiçek, kanola, ayçiçek)
– Mineraller (Kalsiyum hidroksit, sodyum sitrat, potasyum klorür, demir sülfat, kalsiyum sitrat, çinko sülfat, bakır sülfat, manganez sülfat, potasyum iyodit, sodyum selenit)
– Vitaminler ( Askorbik asit, dl-a-tokoferil asetat, nikotinamif, retinil asetat, kolekalsiferol, kalsiyum d-pantotenat, fitonadin, siyanokobalamin, tiamin hidroklorid, riboflavin, pridoksin hidroklorid, folik asit, biotin), asit düzenleyici (sitrik asit), kolin klorür, antioksidan (ayçiçeği lesitini, karıştırılmış tokoferoller), L-triptofan, L-izolösin, taurin, L-karnitin.
Ek Bilgiler

Keçi sütünün özel protein yapısı ve daha küçük yağ kürecik çapı sayesinde kolay bir sindirim sağlar ve bebeklerin sindirim esnasında daha rahat olmalarına yardımcı olur.

Keçi sütünün özel protein yapısı sayesinde daha az alerjik yüke sahiptir. Folik asit ve gerekli diğer vitamin ve minerallerle takviye edilmiştir.

Nükleotidler, poliaminler ve serbest amino asitler gibi biyoaktif bileşikler içeriğinde doğal besinler mevcuttur. İçeriğine ilave edilmiş bitkisel yağlar, anne sütündekine daha yakın seviyelerde esansiyel yağ asitlerinin alınmasını sağlar.

Keçi sütünün protein yapısı sayesinde daha düşük alerjik yüke sahiptir. Karbonhidrat içeriği sadece laktoz olup, ilave şeker içermez Bebekler için lezzetli bir formüle sahiptir.

ANKET
Bebek Maması Anket

Bebek Maması Markaları Anket Sonuçları için Tıklayınız


Yorumlar


.